pá 07. 10.

|

Ráj pod Ralskem

Indiánský dech

Víkendový seminář holotropního dýchání.

Indiánský dech

Čas a místo

07. 10. 18:00 EDT – 09. 10. 13:00 EDT

Ráj pod Ralskem, Srní Potok, 471 24 Mimoň, Česko, http://www.rajpodralskem.cz

O události

Holotpní dýchání ™ je sebezkušenostní metoda metoda osobního rozvoje. Vychází z šamanských tradic a moderní hlubinné a transpersonální psychologie. Metoda je založena na jednoduché dechové technice ​​v kombinaci s evokativní hudbou v bezpečném a podporujícím prostředí. Toto uspořádání umožňuje prožít neobvyklé stavy vědomí, díky nimž můžeme hlouběji porozumět své psychice. Můžeme identifikovat a transformovat kořeny emocionálně náročných situací a psychosomatických problémů, kterým čelíme v každodenním životě . Vstupujeme do kontaktu s transpersonální úrovní naší psychiky a s vlastními schopnostmi vnitřního uzdravování.

Vlastní seminář holotropního dýchání začne přípravným kruhem v pátek večer od 20:00 (prvodýchající s naším týmem od 18:00), v sobotu proběhnou dva procesy dýchání – jedenkrát jako dýchající, jedenkrát jako tzv. sedící - sitter, bude široký prostor pro doprovodný program,  arteterapeutické vyjádření prožitku, sdílení a integraci zkušenosti. V neděli skončíme mezi 12:00 – 13:00. 

Dech a hudba nás ponesou ke zkušenosti, která na nás za oponou našeho běžného vědomí čeká.

Pracujeme v komorní skupině o maximálně 12 účastnících.

Facilitují: Jiřina Macháčková a tým

Cena semináře:  

lektorné - 2500 Kč prvodýchající, 2000 Kč ostatní, studenti řádného denního studia, rodiče na rodičovské dovolené a nezaměstnaní 1500 Kč

ubytování a strava:  plná vegetariánská penze na celý pobyt - 2000 Kč, economy verze - podkroví s vlastním spacákem - 1500 Kč 

Pro závaznou  registraci na seminář prosím vyplňte vstupní dotazník (link je zaslán po registraci)  a zašlete zálohu - pokyny k platbě jsou v úvodním textu dotazníku. Dotazník po vyplnění obržíte mailem - zkontrolujte proto i složky hromadná a spam ve vaší e-mailové schránce. 

Sdílet událost