čt 04. 2.

|

Penzion Čtyři Kafky

Zimní pouť do hloubek a výšin duše

Čtyřdenní seminář holotropního dýchání. Příležitost ponořit se do světa sebepoznání a vstoupit za oponu běžného vědomí opravdu do hloubky.

Registration is Closed
See other events
Zimní pouť do hloubek a výšin duše

Čas a místo

04. 2. 2021 19:00 – 07. 2. 2021 12:00

Penzion Čtyři Kafky, Záskalí 46, Hodkovice nad Mohelkou, Česko

O události

Seminář začne přípravným kruhem ve čtvrtek večer od 20:00 (prvodýchající od 17:00), v pátek a sobotu proběhnou čtyři procesy dýchání – dvakrát jako dýchající, dvakrát jako sedící, bude široký prostor pro doprovodný program,  arteterapeutické vyjádření prožitku, sdílení a integraci zkušenosti. V neděli skončíme mezi 12:00 – 13:00.

Dech a hudba nás ponesou ke zkušenosti, která na nás za oponou našeho běžného vědomí čeká.

Čtyřdenní formát semináře nabízí prostor a čas pro cestu do hloubky a integraci zkušenosti. Prostředí klidného penziónu v přírodě nabízí podporu v cestě z vnějšího světa do našich krajin vnitřních, do hloubek naší duše a za ni. Doporučujeme všem, kteří se sami se sebou a s metodou holotropního dýchání chtějí potkat opravdu intenzivně.  

Seminář zahrnuje čtyři procesy dýchání – dvakrát  jako dýchající, dvakrát jako tzv. sedící, prostor pro arteterapeutické vyjádření prožitků a sdílení a integraci zkušenosti. Facilitátoři jsou k dispozici pro konzultace pro podporu integrace i po skončení semináře.

Facilitují: Jiřina Macháčková a tým

Cena semináře: lektorné 4.000 Kč, prvodýchající 4.500 Kč, ubytování a strava zahrnuty

Sdílet událost