top of page

pá 02. 2.

|

Ráj pod Ralskem

Na Hromnice o dech více

Pobytový seminář s dvojitým holotropním dýcháním a cestou spontánního tance jako volitelnou částí programu

Na Hromnice o dech více
Na Hromnice o dech více

Čas a místo

02. 2. 2024 17:00 EST – 04. 2. 2024 20:00 EST

Ráj pod Ralskem, Srní Potok, 471 24 Mimoň, Česko, http://www.rajpodralskem.cz

O události

Zveme vás na seminář  sebezkušenostní metody osobního rozvoje zvané holotropní dýchání ™ .  Metoda vychází z šamanských tradic a moderní hlubinné a transpersonální psychologie. Je založena na jednoduché dechové technice ​​v kombinaci s evokativní hudbou v bezpečném a podporujícím prostředí. Umožňuje prožít neobvyklé (také nazývané mimořádné, změněné či rozšířené stavy vědomí), díky nimž můžeme hlouběji porozumět sami sobě a své psychice. Můžeme identifikovat a transformovat kořeny emocionálně náročných situací a psychosomatických problémů, kterým čelíme v každodenním životě.  Díky neobvyklým stavům vědomí vstupujeme do kontaktu s transpersonální úrovní naší psychiky a s vlastními schopnostmi uzdravování.

Víkednd bude intenzivní, kdy během něj projde zkušeností holotropního dýchání každý z účastníků dvakrát.

Cena semináře:  

lektorné - 3 500 Kč,  prvodýchající, 3 000 Kč ostatní

studenti řádného denního studia, rodiče na rodičovské dovolené a nezaměstnaní 2 000 Kč, pokud jste v mimořádně náročné finanční situaci a cítíte, že seminář potřebujete, kontaktujte nás pro možnosti řešení

ubytování a strava - plná vegetariánská penze na celý pobyt - 3 000 Kč (začínáme v pátek večeří, končíme v neděli pozdním obědem)

celková cena semináře 5 000 Kč - 6 500 Kč  - dle možností slev 

Facilitují: Jiřina Macháčková a Šárka Hanzlíková

Program semináře:

17:00 Příprava pro prvodýchající s naším týmem

20:00 Kruh otevření

21:30 Tanec ohně (účast dobrovolná)

sobota

9:00  Holotropní dýchání I

14:00 Holotropní dýchání II

20:30 Večerní struktura

neděle

8:30 Holotropní dýchání III

13:00 Holotropní dýchání IV 

17:00 Kruh sdílení a doporučení k integraci

V pátek zahájíme setkání úvodním kruhem, v sobotu i v neděli  proběhnou dva procesy dýchání – jedenkrát jako dýchající, jedenkrát jako tzv. sedící - sitter, v neděli v podvečer seminář završíme sdílením zkušeností a prožitků. V průběhu semináře bude prostor pro doprovodný program,  arteterapeutické vyjádření prožitku, sdílení a integraci zkušenosti. 

Dech a hudba nás ponesou ke zkušenosti, která na nás za oponou našeho běžného vědomí čeká.

Pracujeme v komorní skupině o maximálně 12 účastnících.

Pro závaznou  registraci na seminář prosím vyplňte vstupní dotazník (link je zaslán po registraci)  a zašlete zálohu - pokyny k platbě jsou v úvodním textu dotazníku, prosíme o pozorné přečtení. Dotazník po vyplnění obržíte mailem - zkontrolujte proto prosím i složky hromadná a spam ve vaší e-mailové schránce. Pokud budete na seminář cestovat z větší vzdálenosti, zvažte možnost prodloužení pobytu o jednu noc a informujte nás v přihlášce (nocleh s polopenzí - večeře+snídaně 1250 Kč). 

Sdílet událost

bottom of page