top of page

pá 17. 2.

|

Studio Sedmé nebe

Zimní nádech v Sedmém nebi

Dvoudenní seminář s dvojitým holotropním dýcháním v Praze. Prvodýchající začínají přípravným setkáním v pátek večer před seminářem.

Registration is Closed
See other events
Zimní nádech v Sedmém nebi

Čas a místo

17. 2. 20:00 – 19. 2. 18:00

Studio Sedmé nebe, Steinerova 974, 149 00 Praha-Praha 11, Česko

O události

Ty, které zajímá možnost nahlédnout, co pro se pro ně skrývá za oponou běžného vědomí, zveme k cestě sebepoznání pomocí holotropního dýchání.  

Holotropní dýchání ™ je sebezkušenostní metoda osobního rozvoje. Vychází z šamanských tradic a moderní hlubinné a transpersonální psychologie. Metoda je založena na jednoduché dechové technice ​​v kombinaci s evokativní hudbou v bezpečném a podporujícím prostředí.

Toto uspořádání umožňuje prožít neobvyklé stavy vědomí, díky nimž můžeme hlouběji porozumět své psychice. Můžeme identifikovat a transformovat kořeny emocionálně náročných situací a psychosomatických problémů, kterým čelíme v každodenním životě . Vstupujeme do kontaktu s transpersonální úrovní naší psychiky a s vlastními schopnostmi vnitřního uzdravování.

Pro prvodýchající seminář začíná v pátek ve 20:00 přípravnou přednáškou k semináři. Vlastní seminář pak pro všechny účastníky začíná v sobotu ráno v 8:30 otevíracím kruhem, po něm následují dva procesy holotropního dýchání (jednou jako aktivně dýchající, podruhé jako tzv. ritter -sedící) s možností pro arteterapeutické vyjádření prožitku. Následuje přestávka na večeři a seminář je uzavřen sdílením a večerní strukturou. Předpokládaný konec semináře v sobotu je ve 21:00. V neděli bude struktura obdobná se zahájením v 8:00 a ukončením v 18:00, bez večerní struktury. 

Během semináře bude k dispozici drobné občerstvení, káva, čaj a vydatnější svačina mezi procesy dýchání.  Na večeři pak po skončení procesů dýchání bude přestávka - studio Sedmé nebe se nachází v blízkosti obchodního centra Háje s bohatou nabídkou restaurací.

Seminář je nerezidenční, účastníkům s dojezdovou vzdáleností do Prahy delší, než 1 hodina doporučujeme zajistit si ubytování v místě (možno economy přespání ve studiu za 250 Kč, nutno vlastní spacák, ubytování rezervujte při přihlášení). 

Cena semináře- lektorné:  prvodýchající 4 000 Kč, účastnící našich předchozích seminářů 3 500 (celý dvoudenní seminář), při jednodenní účasti prvodýchající 2 500 Kč, účastníci předchozích seminářů 2 000 Kč

Facilitují: Jiřina Macháčková a Lenka Ečerová

Sdílet událost

bottom of page