pá 06. 8.

|

Ráj pod Ralskem

Tanec Letní královny

Ženské lázně pro tělo a duši - tanec, masáže, meditace, přírodní kosmetika, originální oblečení a úžasné jídlo v krásném kraji kolem Ralska

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Tanec Letní královny

Čas a místo

06. 8. 2021 17:00 – 08. 8. 2021 16:00

Ráj pod Ralskem, Srní Potok, 471 24 Mimoň, Česko, http://www.rajpodralskem

O události

Zveme vás v čase dožínek k oslavě letního zrání, první sklizně, plnosti, plodnosti, partnerství a mateřství. Při setkání prozkoumáme archetypy partnerky a matky v tanci, sdílení a meditaci. 

Náplň:

Setkání žen, tanec, rituály, meditace, jóga, péče, příroda.

Nabízíme i prostor pro tvůrčí ženy podílet se na programu. Místo setkání - Ráj pod Ralskem - nabízí dva sálky pro tanec a meditaci. Pokud máte zájem nabídnout ostatním ženám svou práci, napište svou nabídku do programového schématu zde (stručně náplň, čas a cenu): https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dOWveHc8x_XPm6w6oqHw3syOx_aynae-xwuFe1ErkoY/edit?usp=sharing

Je možnost si i užít saunu - cena 100 Kč/osoba/natopení. Dále bude součástí možnost nechat se opečovat individuálně - masáž z rukou paní domácí (650 Kč /hod), manikúra (450 Kč), pedikúra (450 Kč), prezentace přírodní kosmetiky Pavly Humpulové Gottwaldové (http://www.p-hcosmetics.com/) a originální módy Petry Fojtové Alter Native (https://www.facebook.com/kazdyjsmeoriginal). 

Cena: 2.400 Kč - zahrnuje ubytování, plnou penzi ( vegan/vegetarián) a základní program (zahajovací a uzavírající rituál, sobotní večerní rituál - Tanec Letní královny, Osho meditace (2x během víkendu) a jóga v neděli ráno. Další program dle individuální volby a nabídky.

Moc se na vás těší Aňa Vomáčková, Jiřina Macháčková, Pavla Humpulová Gottwaldová, Petra Fojtová.

Tickets

Cena

Kusů

Celkem

  • vstupenka

    CZK 2,400

    CZK 2,400

    0

    CZK 0

Celkem

CZK 0

Sdílet událost