top of page

pá 20. 11.

|

Laguna Liberec

Tanec Grálu a Meče

Roztanči své archetypy, potkej své vnitřní bohyně a bohy! Víkendový seminář prožitkového tance pro ženy. Seznam se se svými archetypy prostřednictvím tance, meditace a sdílení.

Registration is Closed
See other events
Tanec Grálu a Meče
Tanec Grálu a Meče

Čas a místo

20. 11. 2020 19:00 – 22. 11. 2020 11:00

Laguna Liberec, Moskevská 27/14, 460 01 Liberec, Česko

O události

Roztanči své archetypy, potkej své vnitřní bohyně a bohy!

Potkej se, poznej je a propoj se se základními ženskými psychickými vzory – Amazonkou, Partnerkou, Matkou a Vědmou a jejich mužskými protějšky - Hrdinou, Partnerem, Otcem a Mudrcem. 

Staň se Paní svého vnitřního kruhu ženských archetypů skrze tanec, meditaci, kreslení a sdílení. Ze svého ženského kruhu, zakořeněnější v jeho síle i slabosti, se pak můžeš vědoměji a jistěji vztáhnout k mužskému principu.

Seminář nevyžaduje žádné taneční zkušenosti - budeme vycházet ze základních jednoduchých pohybů orientálního tance, tao a tantry pro počáteční rozhýbání psychofyzické energie, část tance bude prožitková. Projdeme příběhy mýtu jednotlivých archetypů, jak je v postavách bohyň a bohů vnímaly různé kultury. naladíme se na jejich energie tancem a prožijeme, co jejich příběhy a obrazy probouzejí v nás. Jak s nimi naše vlasní psyché rezonuje (nebo také ne...).

Seminář je vhodný pro ženy, které si přejí poznat svět archetypální psychologie prostřednictvím tance a hudby. Budeme pracovat se čtyřmi základnímy archetypálními strukturami - Amazonkou, která je vzorem pro ženskou autonomii a samostatnost, Partnerkou, ze které pramení ženina schopnost být ve vztahu s mužem, Matkou, ve které je uložena ženina schopnost dát život, pečovat a podporovat druhé a Vědmou, která zprostředkovává kontakt s intuicí a nadosobní rovinou vědomí a existence. Potkáme se s jejich mužskými protějšky a budeme pracovat na větší míře harmonizace a propjení tance archetypálních energiíí v nás.

Pro mimoliberecké centrum Laguna nabízí možnost přespání v malé meditační místnosti - 150 Kč/noc, na matraci s vlastním spacákem - je tam k dispozici koupelna i malá kuchyňka. Pokud potřebujete větší komfort, je třeba najít si ubytování v Liberci poblíž centra.

Cena semináře - lektorné:  2500,- Kč

Provází:  Jiřina Macháčková. Lenka Ečerová

Místo:  studio Laguna - Šanti Liberec  https://www.studiosanti.cz/cs/

Sdílet událost

bottom of page