top of page

čt 11. 2.

|

Studio Sedmé nebe

S nádechem do nového roku v Sedmém nebi

Jednodenní sobotní intenzivní seminář holotropního dýchání v Praze. Prvodýchající začínají přípravným setkáním v pátek večer před seminářem.

Registration is Closed
See other events
 S nádechem do nového roku v Sedmém nebi

Čas a místo

11. 2. 2021 8:30 – 21:00

Studio Sedmé nebe, Steinerova 974, 149 00 Praha-Praha 11, Česko

O události

Ty, které zajímá možnost nahlédnout, co pro se pro ně skrývá za oponou běžného vědomí, zveme k cestě sebepoznání pomocí holotropního dýchání.  

Pro prvodýchající seminář začíná v předvečer 19.2. 2021 ve 20:00 přípravnou přednáškou k semináři, vlastní seminář pak pro všechny účastníky začíná v sobotu ráno 20.2. 2021 v 8:30 otevíracím kruhem, následují dva procesy holotropního dýchání (jednou jako aktivně dýchající, podruhé jako tzv. sedící), prostor pro arteterapeutické vyjádření prožitku, přestávka na večeři a seminář je uzavřen sdílením a tipy k integraci, předpokládaný konec semináře 20:30 – 21:30. Během semináře bude k dispozici drobné občerstvení, káva, čaj a vydatnější svačina mezi procesy dýchání, po skončení procesů dýchání pak přestávka na večeři, studio Sedmé nebe se nachází v blízkosti obchodního centra Háje s bohatou nabídkou restaurací.

Seminář je nerezidenční, účastníkům s dojezdovou vzdáleností do Prahy delší, než 1 hodina doporučujeme zajistit si ubytování v místě. 

Cena semináře- lektorné:  prvodýchající 2.700,- Kč, účastnící našich předchozích seminářů 2.200,- Kč

Facilitují:  Jiřina Macháčková a Lenka Ečerová

Místo:  studio Sedmé nebe, Praha 

Sdílet událost

bottom of page