top of page

so 18. 6.

|

Studio Sedmé nebe, Praha

Partnerka - tanec ženských a mužských archetypů

Roztanči své archetypy, potkej své vnitřní bohyně a bohy! Taneční seminář pro ženy, které se chtějí potkat se světem archetypů a jejich funkcí (a občas také dysfunkcí) v psyché žen. V tomto setkání se budeme věnovat našim vztahům s muži :-).

Registration is Closed
See other events
Partnerka - tanec ženských a mužských archetypů

Čas a místo

18. 6. 2022 9:00 – 22:00

Studio Sedmé nebe, Praha, Steinerova 974, 149 00 Praha-Praha 11, Česko https://studiosedmenebe.cz/kontakt/

O události

Roztanči své archetypy, potkej své vnitřní bohyně a bohy! 

Seminář zve do světa archetypální psychologie prostřednictvím tance a hudby. Budeme poznávat a rozvíjet archetyp Partnerky, ze které pramení ženská schopnost být ve vztahu s mužem a mužským principem obecně. V rámci semináře se ponoříme do základního ženského živlu - vody a setkáme i s mužskými archetypy Hrdiny, Partnera, Otce a Mudrce. 

V závěrečném tanci pak budeme hledat a vytvářet harmonické propojení mužského a ženského principu v nás.

Cena semináře je dobrovolná

Seminář nevyžaduje žádné taneční zkušenosti - budeme vycházet z jednoduchých pohybů, tanec bude prožitkový. 

Provází:  Jiřina Macháčková, Jana Klímová

O průvodkyních:

Jiřina Macháčková - tanec je mou vášní téměř dvacet let, kdy jsem pro sebe objevila orientální tanec.  Taneční schopnosti jsem dále rozvíjela v rámci seminářů osobního rozvoje - především transovní a intuitivní vyjádření tancem při práci s nelátkově navozenými  rozšířenými stavy vědomí.  Tanec vnímám jako jeden z úžasných nástrojů sebepoznání a sebevyjádření. Prošla jsem výcviky pro práci s vědomým tancem, abych mohla provázet ženy laskavou a jemnou taneční cestou sebepoznání, uzdravování a růstu.  ŽIji přes třicet let v dlouholetém parnerství a jsem matkou třem dětem.

Jana Klímová  - provázím ženským tanečním konceptem Loona dance a věnuji se ženským tanečně-prožitkovým večerům. Mé srdce si přitáhly novodobé rituály pro ženy. Provázím předporodním rituálem, oslavou narození a rituálem uzavírání kostí. Jsem partnerkou a mámou dvěma dětem. Tanec je pro mě způsob bytí, vyjádření sebe sama a léčivá medicína.

Sdílet událost

bottom of page