pá 27. 5.

|

Ráj pod Ralskem, Srní potok u Mimoně

Partnerka - tanec ženských a mužských archetypů

Roztanči své archetypy, potkej své vnitřní bohyně a bohy! Taneční seminář pro ženy, které se chtějí potkat se světem archetypů a jejich funkcí (a občas také dysfunkcí) v psyché žen. Tentokrát se budeme věnovat našim vztahům s muži :-).

Registration is Closed
See other events
Partnerka - tanec ženských a mužských archetypů

Čas a místo

27. 5. 18:00 – 29. 5. 16:00

Ráj pod Ralskem, Srní potok u Mimoně, Srní Potok 5, Mimoň 47124, http://www.rajpodralskem.cz

O události

Roztanči své archetypy, potkej své vnitřní bohyně a bohy! 

Seminář je vhodný pro ženy, které si přejí setkat se světem archetypální ženské psychologie prostřednictvím tance a hudby. Ma tomto semináři budeme pracovat s archetypem Partnerky, ze které pramení ženina schopnost být ve vztahu s mužem - v rámci semináře se setkáme i s mužskými archetypy Hrdiny, Partnera, Otce a Mudrce.

Cena semináře je 2000 Kč (lektorné) a 1900 Kč (ubytování a plná penze převážně z lokálních surovin - volitelně vegan/vegetarián/občas masitá volba).

Seminář nevyžaduje žádné taneční zkušenosti - budeme vycházet z jednoduchých pohybů o pro počáteční rozhýbání psychofyzické energie, část tance bude prožitková. Součástí semináře budou lekce jógy s prvky cvičení L. Mojžíšové, taneční hry a konstelace,  rituální cesta vědomého tance, meditace, introspekce a sdílení. V rámci přípravy na seminář si zpracujete svůj archetypální profil dle postupů hlubinné psychologie.

Provází:  Jiřina Macháčková, Jana Klímová, jóga Aňa Vomáčková

O průvodkyních:

Jiřina Macháčková - tanec je její vášní přes dvacet let. Tehdy  objevila orientální tanec, který v posledních dvanácti letech příležitostně i lektoruje. Taneční vášeň dále rozvíjela v rámci seminářů osobního rozvoje - především transovní a intuitivní vyjádření tancem při holotropním dýchání a tantrickém výcviku. Jako facilitátorka i na osobní úrovní pracuje s rozšířenými stavy vědomí (holotropní dýchání, regresní terapie, šamanská praxe) a dlouhodobě se věnuje transpersonální a hlubinné psychologii. Tanec vnímá vnímá jako jeden z úžasných nástrojů sebepoznání a sebevyjádření - proto prošla výcviky pro práci s vědomým tancem - Loona Dance Academy Lucie Kupcové a Conscous  Dance Journeys Guye Barringtona - aby mohla pomocí tance provázet ženy laskavou a jemnou cestou sebepoznání, uzdravování a růstu.  ŽIje přes třicet let v dlouholetém parnerství a je matkou třem dětem. 

Jana Klímová  - provázím ženským tanečním konceptem Loona dance a věnuji se ženským tanečně-prožitkovým večerům. Mé srdce si přitáhly novodobé rituály pro ženy. Provázím předporodním rituálem, oslavou narození a rituálem uzavírání kostí. Jsem partnerkou a mámou dvěma dětem. Tanec je pro mě způsob bytí, vyjádření sebe sama a léčivá medicína.

Sdílet událost