top of page

so 01. 2.

|

Laguna Liberec

Na Hromnice o dech více

Jednodenní sobotní intenzivní seminář holotropního dýchání v Liberci. Prvodýchající začínají přípravným setkáním v pátek večer před seminářem.

Registration is Closed
See other events
Na Hromnice o dech více

Čas a místo

01. 2. 2020 8:30 – 21:00

Laguna Liberec, Moskevská 27/14, 460 01 Liberec, Česko

O události

Ty, které zajímá možnost nahlédnout, co pro se pro ně skrývá za oponou běžného vědomí, zveme k cestě sebepoznání pomocí holotropního dýchání.  

Pro prvodýchající seminář začíná v předvečer 31.1. ve 20:00 přípravnou přednáškou k semináři, vlastní seminář pak pro všechny účastníky začíná v sobotu ráno 1.2.2 2020 v 8:30 otevíracím kruhem, následují dva procesy holotropního dýchání (jednou jako aktivně dýchající, podruhé jako tzv. sedící), prostor pro arteterapeutické vyjádření prožitku, přestávka na večeři a seminář je uzavřen sdílením a tipy k integraci, předpokládaný konec semináře 20:30 – 21:30. Během semináře bude k dispozici drobné občerstvení, káva, čaj a vydatnější svačina mezi procesy dýchání, po skončení procesů dýchání pak přestávka na večeři, centrum Laguna se nachází v centru Liberce s bohatou nabídkou restaurací.

Seminář je nerezidenční, účastníkům s dojezdovou vzdáleností do Liberce delší, než 1 hodina doporučujeme zajistit si ubytování v místě. Centrum Laguna nabízí možnost přespání v economy podmínkách (nutný vlastní spací pytel) za 200 Kč/noc, centrum Liberce pak nabízí čirokou škálu ubytovacích možností v mnoha standardech.  Pokud se rozhodnete si pobyt v Liberci prodloužit, můžete v neděli využít mnohé možnosti sportovního vyžití, které Liberec nabízí - zejména sjezdové lyžování na Ještědu nebo úžasné bežecké stopy v Jizerských horách.

Cena semináře- lektorné:  prvodýchající 2.500,- Kč, účastnící předchozích seminářů 2.000,- Kč

Facilitují:  Jiřina Macháčková, Šárka Hanzlíková

Místo:  studio Laguna - Šanti Liberec  https://www.studiosanti.cz/cs/

Sdílet událost

bottom of page