top of page

pá 31. 7.

|

Laguna Liberec

Létem na plný dech

Víkendový seminář holotropního dýchání v Liberci. Příležitost plně se potkat s metodou a sebou samým v pohodovém časovém schématu.

Registration is Closed
See other events
Létem na plný dech
Létem na plný dech

Čas a místo

31. 7. 2020 20:00 – 02. 8. 2020 12:00

Laguna Liberec, Moskevská 27/14, 460 01 Liberec, Česko

O události

Pro prvodýchající seminář začíná v pátek 31.7. 2020 v 18:00 přípravnou přednáškou k semináři, vlastní seminář pak pro všechny účastníky začíná v pátek ve 31.7. 2020 ve 20:00 otevíracím kruhem, v sobotu pak následují dva procesy holotropního dýchání (jednou jako aktivně dýchající, podruhé jako tzv. sedící), prostor pro arteterapeutické vyjádření prožitku, přestávka na večeři a večerní program, který skončí cca ve 22:00.  

V neděli budeme pokračovat dopoledním sdílením, tipy k integraci a další práci s holotropní zkušeností, diskuzí a uzavírající ceremonií. Skončíme cca ve 12:30. Víkendový formát dává prostor potkat se s metodou ve volném časovém uspořádání, které je pro práci s procesem sebezkušenosti velmi vhodné, zvláště pro prvodýchající. I zkušeným poutníkům po krajinách duše však dává příležitost intenzivně se ponořit do své zkušenosti a plně se věnovat sami sobě.

Během semináře bude k dispozici drobné občerstvení, káva, čaj a vydatnější svačina v sobotu mezi procesy dýchání, po skončení procesů dýchání v sobotu pak přestávka na večeři, v neděli skončíme před obědem (centrum Laguna se nachází v centru Liberce s bohatou nabídkou restaurací).

Seminář je nerezidenční, účastníkům s dojezdovou vzdáleností do Liberce delší, než 1 hodina doporučujeme zajistit si ubytování v místě. Centrum Laguna nabízí možnost přespání v economy podmínkách (nutný vlastní spací pytel) za 150 Kč/noc, centrum Liberce pak nabízí čirokou škálu ubytovacích možností v mnoha standardech. 

Facilitují: Jiřina Macháčková a Lenka Ečerová

Cena semináře - lektorné:  prvodýchající 2.500,- Kč, účastnící předchozích seminářů 2.000,- Kč

Místo:  studio Laguna - Šanti Liberec  https://www.studiosanti.cz/cs/

Sdílet událost

bottom of page