čt 02. 6. | Ráj pod Ralskem

Jarní pouť do hloubek a výšin duše

Čtyřdenní seminář holotropního dýchání. Příležitost ponořit se do světa sebepoznání a vstoupit za oponu běžného vědomí opravdu do hloubky.
Jarní pouť do hloubek a výšin duše

Čas a místo

02. 6. 2022 19:00 – 05. 6. 2022 19:00
Ráj pod Ralskem, Srní Potok, 471 24 Mimoň, Česko, http://www.rajpodralskem.cz

O události

Seminář začne přípravným kruhem ve čtvrtek večer od 20:00 (prvodýchající od 18:00), v pátek a sobotu proběhnou čtyři procesy dýchání – dvakrát jako dýchající, dvakrát jako sedící, bude široký prostor pro doprovodný program,  arteterapeutické vyjádření prožitku, sdílení a integraci zkušenosti. V neděli skončíme mezi 12:00 – 13:00.

Dech a hudba nás ponesou ke zkušenosti, která na nás za oponou našeho běžného vědomí čeká.

Čtyřdenní formát semináře nabízí prostor a čas pro cestu do hloubky a integraci zkušenosti. Prostředí klidného penziónu v přírodě nabízí podporu v cestě z vnějšího světa do našich krajin vnitřních, do hloubek naší duše a za ni. Doporučujeme všem, kteří se sami se sebou a s metodou holotropního dýchání chtějí potkat opravdu intenzivně.  Facilitátoři jsou k dispozici pro konzultace pro podporu integrace i po skončení semináře.

Facilitují: Jiřina Macháčková a Lenka Ečerová, floating a překlad Josef Machytka

Cena semináře:  

lektorné:  3 500 Kč prvodýchající s naším týmem, 3250 Kč ostatní, studenti řádného denního studia, rodiče na rodičovské dovolené a nezaměstnaní 2250 Kč

ubytování a strava:  plná vegetariánská penze na celý pobyt 3 000 Kč, economy volba - podkroví s vlastním spacákem 2250 Kč

Pro závaznou  registraci na seminář prosím vyplňte vstupní dotazník (link je zaslán po registraci)  a zašlete zálohu - pokyny k platbě jsou v úvodním textu dotazníku. Dotazník po vyplnění obržíte mailem - zkontrolujte proto i složky hromadná a spam ve vaší e-mailové schránce.

Sdílet událost