top of page

čt 10. 6.

|

Ráj pod Ralskem

Jarní pouť do hloubek a výšin duše

Čtyřdenní seminář holotropního dýchání. Příležitost ponořit se do světa sebepoznání a vstoupit za oponu běžného vědomí opravdu do hloubky.

Registration is Closed
See other events
Jarní pouť do hloubek a výšin duše

Čas a místo

10. 6. 2021 20:00 – 13. 6. 2021 12:00

Ráj pod Ralskem, Srní Potok, 471 24 Mimoň, Česko, http://www.rajpodralskem.cz

O události

Seminář začne přípravným kruhem ve čtvrtek večer od 20:00 (prvodýchající od 18:00), v pátek a sobotu proběhnou čtyři procesy dýchání – dvakrát jako dýchající, dvakrát jako sedící, bude široký prostor pro doprovodný program,  arteterapeutické vyjádření prožitku, sdílení a integraci zkušenosti. V neděli skončíme mezi 12:00 – 13:00.

Dech a hudba nás ponesou ke zkušenosti, která na nás za oponou našeho běžného vědomí čeká.

Čtyřdenní formát semináře nabízí prostor a čas pro cestu do hloubky a integraci zkušenosti. Prostředí klidného penziónu v přírodě nabízí podporu v cestě z vnějšího světa do našich krajin vnitřních, do hloubek naší duše a za ni. Doporučujeme všem, kteří se sami se sebou a s metodou holotropního dýchání chtějí potkat opravdu intenzivně.  

Seminář zahrnuje čtyři procesy dýchání – dvakrát  jako dýchající, dvakrát jako tzv. sedící, prostor pro arteterapeutické vyjádření prožitků a sdílení a integraci zkušenosti. Facilitátoři jsou k dispozici pro konzultace pro podporu integrace i po skončení semináře.

Facilitují: Jiřina Macháčková a Lenka Ečerová

Cena semináře:  

lektorné:  2000 Kč prvodýchající, 1500 Kč ostatní, (zaváděcí ceny v novém prostoru) 

ubytování a strava - plná penze na celý pobyt 2850 Kč

Sdílet událost

bottom of page