top of page

so 22. 5.

|

Taneční studio AISHA Liberec

Jarní den a mnoho dechů

Jednodenní sobotní intenzivní seminář holotropního dýchání v Liberci. Prvodýchající začínají přípravným setkáním v pátek večer před seminářem.

Registration is Closed
See other events
Jarní den a mnoho dechů
Jarní den a mnoho dechů

Čas a místo

22. 5. 2021 8:30 – 21:00

Taneční studio AISHA Liberec, palác Koruna, Moskevská 50, Perštýn, 460 01 Liberec, Česko

O události

Ty, které zajímá možnost nahlédnout, co pro se pro ně skrývá za oponou běžného vědomí, zveme k cestě sebepoznání pomocí holotropního dýchání.  

Pro prvodýchající seminář začíná v předvečer 21.5.. ve 20:00 přípravnou přednáškou k semináři, vlastní seminář pak pro všechny účastníky začíná v sobotu ráno 22.5. 2021 v 8:30 otevíracím kruhem, následují dva procesy holotropního dýchání (jednou jako aktivně dýchající, podruhé jako tzv. sedící), prostor pro arteterapeutické vyjádření prožitku, přestávka na večeři a seminář je uzavřen sdílením a tipy k integraci, předpokládaný konec semináře 20:30 – 21:30. Během semináře bude k dispozici drobné občerstvení, káva, čaj a vydatnější svačina mezi procesy dýchání, po skončení procesů dýchání pak přestávka na večeři, centrum Laguna se nachází v centru Liberce s bohatou nabídkou restaurací.

Seminář je nerezidenční, účastníkům s dojezdovou vzdáleností do Liberce delší, než 1 hodina doporučujeme zajistit si ubytování v místě. Centrum Liberce nabízí širokou škálu ubytovacích možností v mnoha standardech.  Pokud se rozhodnete si pobyt v Liberci prodloužit, můžete v neděli využít mnohé možnosti sportovního vyžití, které Liberec nabízí - zejména výšlap na Ještěd nebo možnosti turistiky v Jizerských horách.

Cena semináře- lektorné:  prvodýchající 2.500,- Kč, účastnící předchozích seminářů 2.000,- Kč

Facilitují:  Jiřina Macháčková a Vladislav Kubíček

Místo:  taneční studio Aisha Liberec, palác Koruna 

Sdílet událost

bottom of page